nieruchomości profesjonalnie

Masz nieruchomość do sprzedania, ale nie wiesz od czego zacząć całą procedurę, albo po prostu nie masz czasu na zajmowanie się sprzedażą. Najlepiej w takich przypadkach zlecić przygotowanie i sprzedaż nieruchomości pośrednikowi. 

Profesjonalny agent nieruchomości na pierwszym spotkaniu zaprezentuje całą procedurę przygotowania i sprzedaży nieruchomości.

 

 

- Pierwszym etapem jest ocena nieruchomości i ustalenie możliwej do osiągnięcia ceny.

Najlepiej jest zrobić to zlecając wykonanie operatu szacunkowego u rzeczoznawcy majątkowego. Operat taki sporządzany jest na bazie cen transakcyjnych podobnych nieruchomości z najbliższego otoczenia wycenianego mieszkania, domu czy działki i uwzględnia też indywidualne cechy ocenianej nieruchomości. Dobry pośrednik nieruchomości przeanalizuje też ceny ofertowe nieruchomości o podobnym charakterze i lokalizacji. Na podstawie operatu i zestawienia cen ofertowych ustalona zostaje najbardziej optymalna cena sprzedawanej nieruchomości. Dzięki takiemu podejściu do ustalenia ceny unikniemy kilkunastomiesięcznych prób sprzedania nieruchomości. Oferta która zbyt długo widnieje na różnych portalach ogłoszeniowych i w ofertach wielu biur nieruchomości staje się dla potencjalnych klientów ofertą nie interesująca i zazwyczaj zostaje sprzedana dużo poniżej jej realnej wartości.

 

- Drugi etap to przygotowanie odpowiedniej oferty.

Jedną z ważniejszych cech dobrze przygotowanej oferty jest właściwa prezentacja nieruchomości. Większość osób poszukujących mieszkania czy działki przeglądanie wybranych pod względem ceny i lokalizacji ofert zaczyna od ich zdjęć lub filmów. Dopiero później zapoznaje się z opisem wybranych ofert. Dlatego bardzo ważne jest wykonanie odpowiedniej sesji fotograficznej w nieruchomości. Przed jej rozpoczęciem dobrze jest przygotować do niej mieszkanie przez odpowiedni dobór dodatków. W przypadku trudniejszych do sprzedania nieruchomości warto zastanowić się nad wykonaniem home stagingu. Bardzo pomocne we wstępnej prezentacji mieszkania jest zamieszczenie w ofercie planu mieszkania wykonanego w czasie sesji fotograficznej.

 

-Trzeci etap to odpowiednia prezentacja mieszkania w trakcie rozmowy telefonicznej z potencjalnym nabywcą.

Dobry agent nieruchomości tak powinien poprowadzić prezentację aby klient już na tym etapie podjął decyzję o jego zakupie, a wizyta w nieruchomości była tylko formalnością w trakcie której uzgadnia się tylko szczegóły transakcji.

 

- I czwarty ostatni etap.

Prezentacja nieruchomości i ustalenie szczegółów transakcji.

 

Co proponuję w ramach świadczonej usługi pośrednictwa?

 

- Przy umowach na wyłączność zamawiam na swój koszt operat szacunkowy nieruchomości.

- Przygotowuję ofertę sprzedaży nieruchomości i aktywnie wyszukuję odpowiednich klientów.

- Pomagam w uzyskaniu kredytu na zakup nieruchomości.

- Działając na podstawie udzielonego pełnomocnictwa kompletuję potrzebne do sprzedaży zaświadczenia.

- Współpracuję z Kancelarią Notarialną przy przygotowaniu aktu notarialnego sprzedaży nieruchomości.

 

 

Przy tej usłudze współpracuję z Kancelarią Notarialną notariusza Pawła Wiatera zlokalizowaną w Krakowie przy ulicy Starowiślnej 83.

 

Linki reklamowe. 

Pod tymi linkami możesz sprawdzić i wysłać zapytanie o najtańszy na rynku kredyt hipoteczny w banku PKO Banku Polskim lub kredyt najlepiej oceniany udzielany przez Bank Pekao.

 

Usługę tą mogę zaproponować osobom planującym sprzedaż działki lub domu na terenie Krakowa i gmin Zielonki, Jerzmanowice-Przeginia, Wielka Wieś, Zabierzów, Liszki lub mieszkania na terenie Krakowa.

 

Koszt takiej usługi dla osoby sprzedającej nie przekracza 2% wartości transakcji.

 

 

ZAPRASZAM DO KONTAKTU TELEFONICZNEGO LUB PRZEZ PONIŻSZY FORMULAŻ KONTAKTOWY.

 

Agent nieruchomości. Jak wybrać takiego który najskuteczniej zajmie się sprzedażą

Pośrednik na rynku nieruchomości. 

Czym powinien się zająć profesjonalny agent nieruchomości?

Masz problem z nieruchomością? 

zdaj się na profesjonalistę

Wyślij wiadomość

Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Adres:

Marek Mularczyk Firma

ul. Kalwaryjska  69/9

30-504 Kraków

Kontakt:

 +48 515 822 177

 biuro@nieruchomosciprofesjonalnie.pl

nieruchomości profesjonalnie wyślij wiadomość