podział nieruchomości, pośrednictwo nieruchomości, zniesienie współwłasności

Wyślij wiadomość

Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Adres:

Marek Mularczyk Firma

ul. Kalwaryjska  69/9

30-504 Kraków

Kontakt:

 +48 515 822 177

 biuro@nieruchomosciprofesjonalnie.pl

nieruchomości profesjonalnie wyślij wiadomość

Do sprzedaży słoneczne dwupokojowe mieszkanie przy ulicy Litewskiej w centrum Starej Krowodrzy

cena sprzedaży 629 000 zł

powierzchnia 52 metry

 

Oferta na wyłączność.

 

Oferuję do sprzedaży bardzo atrakcyjnie mieszkanie znajdujące się w kameralnym,

2 piętrowym bloku w centrum Starej Krowodrzy.

 

Mieszkanie o powierzchni 52 metrów kwadratowych, składające się z dwóch pokoi, oddzielnej kuchni z oknem, łazienki oraz przedpokoju. Powierzchnia większego pokoju wynosi 19,22; mniejszego 13,87; kuchni 8,89; łazienki 3,22 metra kwadratowego. Z dużego pokoju wyjście na duży balkon typu logia. Mieszkanie dwustronne. Ekspozycja dużego pokoju z balkonem południowa, kuchni i mniejszego pokoju północna. Okna dużego pokoju wychodzą na boczną, mało ruchliwą ulicę a kuchni i mniejszego pokoju na wewnętrzy skwerek z ławkami i miejscami parkingowymi.  Ogrzewanie z sieci miejskiej, ciepła woda z piecyka gazowego. Spółdzielnia mieszkaniowa prowadzi intensywne prace związane z przyłączeniem budynków do miejskiej sieci ciepłej wody. W tym roku realizowane są przyłączenia sąsiednich budynków. 

 

Do mieszkania przynależy duża piwnica oraz wydzielona część poddasza.

 

Układ mieszkania i wymiary pomieszczeń zobaczyć można na tym planie. Mieszkanie zaznaczone kolorem żółtym.

Pod tym linkiem znajduje się wycena mieszkania

 

Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze kameralnego dwupiętrowego budynku. W klatce znajduje się tylko 8 mieszkań. Klatka schodowa po generalnym remoncie wykonanym w ubiegłym roku obejmującym wymianę i ukrycie wszystkich instalacji teletechnicznych, wykonanie gładzi gipsowych i malowanie ścian, malowanie poręczy, drzwi wejściowych.

 

Mieszkanie do remontu. Około 10 lat temu została gruntownie wyremontowana łazienka i odnowiony mniejszy pokój w którym zamontowano na całą ścianę szafę ubraniową, oraz wymienione zostały okna na plastikowe. Na podłodze we wszystkich pomieszczeniach parkiet w bardzo dobrym stanie nadającym się do odnowienia. 

 

Mogę polecić fachowca od remontów który w tym momencie jest w trakcie prac remontowych w bardzo podobnym mieszkaniu w tym samym budynku.

 

 

 

Właściciel mieszkania posiadający samochód otrzymuje pilota do bramy i uzyskuje możliwość parkowania na wydzielonym terenie znajdującym się pomiędzy kilkoma budynkami.

 

Zapraszam do kontaktu.

 

Oferta godna uwagi.

.