podział nieruchomości, pośrednictwo nieruchomości, zniesienie współwłasności

Jakie czynności wchodzą w zakres usługi? 

Cena w zależności od wykupionego pakietu wynosi jednorazowo i jest płatna po podpisaniu umowy najmu oraz wpłaceniu przez najemców kaucji:

 

w przypadku Pakietu Standard to 100% wartości jednomiesięcznego czynszu płaconego przez najemców nie mniej niż 1000 złotych brutto

 

w przypadku Pakietu Max to 75% wartości jednomiesięcznego czynszu płaconego przez najemców nie mniej niż 750 złotych brutto

 

Jaka jest cena takiej usługi?

Sprzątanie mieszkania po zakończonej umowie najmu.

Rozliczenie wpłaconej przez najemców kaucji po zakończonej umowie najmu. 

Obsługa nieruchomości wynajmowanego w zakresie zgodnym z wykupionym pakietem.

Na podstawie udzielonego pełnomocnictwa, przygotowanie i podpisanie umowy najmu. Jeśli jest taka możliwość preferujemy umowy najmu okazjonalnego. Koszt zawarcia takiej umowy ponosi Najemca. 

Aktywne poszukiwanie najbardziej pożądanych najemców

Przygotowanie nieruchomości do wystawienia na rynku najmu.

Przygotowanie i publikacja oferty najmu.

Masz problem z nieruchomością? 

zdaj się na profesjonalistę

Mieszkasz poza Krakowem, a w tym mieście masz mieszkanie które kiedyś kupiłeś dla dzieci czy dostałeś w spadku. A może zastanawiasz się nad kupnem mieszkania i jego wynajmowaniu. Wszyscy mówią że to najlepsza ochrona pieniędzy przed inflacją. Ale zastanawiasz się też nad bezpieczeństwem takiej inwestycji. 

 

Chciałbyś żeby Twoja nieruchomość przynosiła Ci stały dochód, ale brak czasu czy odległość powodują że nie jesteś pewny czy dasz radę wykorzystać w pełni jego potencjał. Czytałeś zapewne o niebezpieczeństwach jakie mogą spowodować potencjalni Twoi najemcy. Zniszczenie mieszkania, problemy z zapłatą czynszu, konieczność odbierania telefonów od sąsiadów, skarżących się na wieczne imprezy urządzane przez najemców mieszkających w Twoim mieszkaniu, czy nawet tłumaczenia się przed policją wezwaną przez sąsiadów do uciszenia i zdyscyplinowania najemców. A z drugiej strony, przecież wiele osób zarabia pieniądze i buduje swoją dobrą finansową przyszłość na bazie inwestowania w nieruchomości i ich wynajmowaniu.

 

I dlatego się ciągle wahasz.

 

A przecież możesz w prosty sposób ten problem rozwiązać. Jeżeli zależy Ci zachowaniu maksimum bezpieczeństwa i osiąganiu stałego i pewnego zysku zleć obsługę Twojego mieszkania profesjonalnej firmie. 

 

Co zyskujesz zlecając zajęcie się mieszkaniem firmie profesjonalnie świadczącą  usługę obsługi nieruchomości wynajmowanej?

 

Usługę Obsługa najmu mieszkań wynajmowanych  świadczoną przez moją firmę można zlecić w ramach dwóch pakietów, pakiet Standard lub pakiet Max

Dlaczego warto zlecić obsługę najmu nieruchomości profesjonaliście?

Jesteś właścicielem nieruchomości i myślisz o jej wynajęciu

Pobranie i monitoring płatności. 

nieruchomości profesjonalnie

Interwencyjny numer telefonu. 

Interwencyjny numer telefonu.

nieruchomości profesjonalnie
nieruchomości profesjonalnie
nieruchomości profesjonalnie

Zapłata świadczeń okresowych. 

Interwencyjna wizyta w nieruchomości.  Dwie interwencje na miesiąc. Kolejne interwencje płatne zgodnie z cennikiem.

Interwencyjna wizyta w nieruchomości. Jedna interwencja na miesiąc. Kolejne interwencje płatne zgodnie z cennikiem.

Zapłata świadczeń okresowych.

Pobranie i monitoring płatności. 

Monitoring stanu nieruchomości.  

Monitoring stanu nieruchomości.  

nieruchomości profesjonalnie
nieruchomości profesjonalnie
nieruchomości profesjonalnie
nieruchomości profesjonalnie
nieruchomości profesjonalnie
nieruchomości profesjonalnie

Pakiet Max

17% opłaty czynszowej

Pakiet Standard  

15% opłaty czynszowej

Monitoring stanu nieruchomości - jeden raz w każdym miesiącu upoważniony pracownik firmy, Wizytator, sprawdza stan mieszkania oraz stany liczników. Wizyta kontrolna odbywa się zawsze w obecności najemców. Na zakończenie wizyty Wizytator i Najemca podpisują protokół w którym podstawową częścią jest ocena stanu mieszkania, w stosunku do poprzedniej wizyty. W przypadku usterek które pojawiły się w mieszkaniu pomiędzy wizytami wykonywana jest ich dokumentacja fotograficzna. Protokół i dokumentacja następnego dnia po wizycie umieszczona zostaje w zabezpieczonej loginem i hasłem części strony Panel Klienta, w którym umieszczona jest zabezpieczona kolejnym hasłem część dedykowana poszczególnym mieszkaniom.

 

Pobranie i monitoring płatności - preferowaną przez firmę formą zapłaty wszystkich świadczeń płaconych przez najemcę jest ich wpłata na specjalnie w tym celu założony przez właściciela mieszkania rachunek bankowy. Z rachunku tego na podstawie uzyskanego pełnomocnictwa firma reguluje wszystkie comiesięczne płatności, a następnie pozostałe na rachunku pieniądze przelewane są na ostateczny rachunek właściciela mieszkania. Dzięki takiemu rozwiązaniu natychmiast wiemy o istniejącym opóźnieniu w zapłacie i motywujemy najemców do zapłaty zaległości. A właściciel mieszkania nie musi pamiętać o comiesięcznych płatnościach czynszu do wspólnoty i o płatnościach za media. 

 

 

Interwencyjny numer telefonu, Interwencyjna wizyta w mieszkaniu - dostępny dla najemców oraz sąsiadów numer telefonu pod który mogą zgłaszać wszystkie uwagi i skargi dotyczące mieszkania. Upoważniony pracownik firmy udzieli wyczerpujących informacji dotyczących zgłaszanego problemu. Jeśli będzie taka konieczność odbędzie też interwencyjną wizytę w mieszkaniu. Interwencja może dotyczyć zarówno niewłaściwego zachowywania się najemców jak i ewentualnych usterek w mieszkaniu. Usługa bezpłatna zgodnie z wykupionym pakietem. Kolejne wizyty płatne. W przypadku Pakietu Standard 50 zł za każdą ponad abonament wizytę. W przypadku Pakietu Max 35 zł za każdą ponad abonament wizytę. 

W trakcie wizyty związanej z usterką techniczną nastąpi dokładne sprawdzenie przyczyny awarii oraz oceniony zastanie konieczny zakres naprawy czy wymiany uszkodzonych elementów. Ustalony zostanie też wstępny kosztorys usunięcia awarii. Dzięki stałej współpracy z firmami świadczącymi tego typu usługi zazwyczaj jej koszt jest niższy od cen obowiązujących w danym momencie na rynku. Kosztorys zostaje przedstawiony właścicielowi i po jego akceptacji następuje usuniecie usterki. Po jej usunięciu następuje sprawdzenie poprawności wykonania prac przez naszą firmę.

Duża część kosztów takich napraw może zostać rozliczona z polisy ubezpieczenia mieszkania. Rozliczeniem kosztów naprawy również zajmuje się nasza firma.

Obsługa najmu nieruchomości

ZAPRASZAM DO KONTAKTU TELEFONICZNEGO LUB PRZEZ PONIŻSZY FORMULAŻ KONTAKTOWY.

Wyślij wiadomość

Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Adres:

Marek Mularczyk Firma

ul. Kalwaryjska  69/9

30-504 Kraków

Kontakt:

 +48 515 822 177

 biuro@nieruchomosciprofesjonalnie.pl

nieruchomości profesjonalnie wyślij wiadomość

Jako dodatkową usługę która całkowicie zwalnia właściciela mieszkania z konieczności zajmowania się jego obsługą proponujemy Obsługę najmu nieruchomości. Nie jest to usługa pośrednictwa, to coś zdecydowanie więcej. Działamy nie jako pośrednik, tylko jako pełnomocnik właściciela wynajmowanej nieruchomości. 

 

Dlaczego preferujemy takie rozwiązanie? Dla komfortu naszych klientów. W takim przypadku to nasza firma bierze całkowitą odpowiedzialność za najemców. A jedyną czynnością którą musi wykonać właściciel mieszkania jest zawarcie umowy ubezpieczenia nieruchomości.

 

 

Dodatkową korzyścią takiego rozwiązania jest prezentowanie nieruchomości w pośród ofert właścicieli mieszkań a nie biur nieruchomości. Pozwala to na zdecydowanie szybsze i bardziej efektywne poszukiwanie najemców. Nasza firma w tym przypadku nie bierze żadnej prowizji od najemców.